Dzejas dienas

Padomi, kā veikt likmes uz ziemas sportu

Sniegotas nogāzes, adrenalīns un fanu gaviles – kā ziemas sports varētu nepatikt? Vai nu tā būtu tramplīnlēkšana vai snovbords, tu nevari noliegt, ka ziemas sports ir atkarību izraisošs, vienalga vai tu skaties to mājas vai piedalies pasākumā vai turot īkšķus, ka veiksme uzsmaidīs tieši tev. Pastāv vairāki iemesli, kādēļ veikt likmes tieši uz ziemas sportu, nevis uz kaut ko mazliet tradicionālāku, piemēram, sacīkstēm un futbolu.

Taču, lai iegūtu lielāku balvu, tev vajadzētu apsvērt dažus aspektus pirms tu aizpildi likmju biļeti. Šajā rakstā mēs tuvāk apskatīsim dažus no šiem aspektiem, lai tu zinātu, ko sagaidīt, kad tu veic likmi uz savu iemīļotāko ziemas sportu.

Ņem vērā mājas priekšrocību

Nav nekāds noslēpums, ka veikt likmes uz ziemas sportu ir ļoti grūti. Runājot par futbola maču, tev ir iespēja veikt saprātīgus pieņēmumus par to, kura komanda ir spēcīgāka, taču ziemas sportā noteikt, kā pasākums beigsies, ir gandrīz neiespējami. Tādas lietas kā laikapstākļi, dalībnieku veselības stāvoklis un koncentrācija var izmainīt gala rezultātu, padarot likmju veikšanu vēl sarežģītāku.

Taču ir viena lieta, kas var izmainīt dalībnieka uzvaras izredzes. Tā ir mājas priekšrocība. Piemēram, tramplīnlēkšanā, ja dalībnieks jau pazīst trasi, zina piemēroto paņēmienu uz noteiktā tramplīna, tad pastāv liela iespēja, ka viņam veiksies labi, bet viņa sāncenšiem – nē. Ja vēlies palielināt savas uzvaras izredzes vai veikt likmi ar mazāku risku, tad ņem vērā mājas priekšrocību.

Izvēlies bukmeikeru, kas specializējas ziemas sporta derībās

Pat ja esi jau izvēlējies, ka mēģināsi veikt likmi savā mīļākajā ziemas sportā, tas nenozīmē, ka tavs iecienītākais bukmeikers var piedāvāt tev lieliskas iespējas. Diemžēl lielāka daļa bukmeikeru atstāj spēlētājus bešā, kad tiek veiktas likmes uz mazāk pazīstamiem sporta veidiem.

Tādēļ ir svarīgi izvēlēties bukmeikeru no Ziemeļvalstīm, jo viņi vairāk koncentrējas uz šiem sporta veidiem, tāpēc tev būs vairāk likmju izvēļu. Nekas nevar būt sliktāks par ierobežotām izvēles iespējām, īpaši, ja izmēģini ko jaunu. Tādēļ tev nevajadzētu veikt šo kļūdu tikai tādēļ, lai aiztaupītu sev rūpes.

Izmēģini viens pret otru (H2H) likmes

H2H likmes jeb viens pret otru likmes ir derību veids, kur tu veic likmi uz mača uzvarētāju. Tas ir viens no vieglākajiem derību veidiem, kas ir īpaši labi piemērots iesācējiem un vēl labāk – tas ir viens no labākajiem veidiem, kā veikt likmi uz ziemas sportu.

Viens pret otru likmes ziemas sportā ir ļoti populāras, jo tās dod iespēju veikt likmi uz vienu notikumu, nevis visām sacensībām. Pietiek, ka tev ir „laba priekšnojauta“ par vienu dalībnieku, kuram būs jāsacenšas ar citiem dalībniekiem. Ja tev ir taisnība, tad pastāv iespēja, ka laimēsi jauku naudas balvu.

Likmju veikšana uz ziemas sportu ir diezgan līdzīga tradicionālajām derībām, bet pirms ieguldi savu naudu, pārliecinies, ka zini pamatus. Tad tev tikai atliek izbaudīt savu mīļāko ziemas sportu un cerēt, ka veiksme ir tavā pusē!